Рюкзак виготовлений з текстилю, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеня на фасаді і ззаду кишені на блискавці і 2 бічних кишені
Розмір 27*43*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴






