Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку і магнітну кнопку
Сумка має 2 відділи і перегородку на блискавки. Довжина ременя 140 см
Розмір сумки 20 * 14 * 7 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴






