Матеріал натуральна шкіра
Розмір 36-23,5 см 39-25 см
Каблук 6,5 см платформа 3 см
Висота по задньому шву 16 см обхват 32 см
Всередині штучне хутро опушка мутон

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Обхват голінища | 32 см |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип носка | Закритий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застежка | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴









