Матеріал велюр
Всередині один відділ і кишеню на блискавці Довжина ременя 115 см
Розмір сумки 20*12,5*10 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴







