Матеріал екологічна шкіра
Всередині один відділ і кишеня на блискавці Довжина ременя 105 см
Розмір сумки 20*13*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴










