Електричне простирадло YASAM 120×160
Електропростирадло YASAM зігріє вас сірими осінніми та холодними зимовими ночами. Достатньо включити її за 10-15 хвилин до того, як ви збираєтесь лягати спати та накрити ковдрою. Ви отримаєте рівномірно нагріте ліжко без зайвих зусиль. Таке простирадло також стане відмінним рішенням як подарунок близьким та друзям. Замовити її можна на сайті нашої компанії з оперативною доставкою до будь-якого регіону країни обраною вами транспортною компанією.
Головне про електропростирадло YASAM
Електричне простирадло рівномірно нагрівається по всій своїй площі.
Для виготовлення застосовується дуже м'яка та ніжна байка високої якості.
Рекомендується при лікуванні симптомів ревматизму та артриту.
Допомагає заспокоїти невралгію, сприяє розслабленню м'язів та покращенню кровообігу.
Простий та зручний перемикач режимів завжди знаходиться під рукою.
Застосовуються внутрішні силіконізовані дроти.
Передбачено 2 температурні режими («Сон» та «Прогрів») та повне відключення.
Елементи електропростирадла розділені якісним термошвом (надійніше звичайного рядка).
Технічні особливості електропростирадла
Розмір електричного простирадла YASAM 120×160 см.
Довжина дроту дорівнює 200 см.
Працює від мережі 220В.
Електроспоживання - 40 і 88 Вт.
Тип керування - механічний регулятор.
Час нагріву електропростирадла - 10 хвилин.
Електропростирадло YASAM - відмінний вибір для тих, хто піклується про своє здоров'я! Замовляйте її на сайті нашої компанії за доступною ціною. За потреби менеджер детально відповість на будь-які запитання у телефонному режимі. Усі товари перед відправкою перевіряються на брак.
Як купити електропростирадло YASAM 120×160?
Замовлення на сайті
або Вайбер
Дзвінок менеджера
та узгодження деталей
Внесення
передоплати за товар
Доставка
вибраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasam |
| Вага | 800 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 160 см |
| Довжина шнура | 2 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 50 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Розмір | Двоспальний |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Час нагріву | 10 хв |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 800 ₴


